top of page

Samochód wiele mówi o trzymaniu kierownicy w ŻYCIU. A jaki jest stan Twoich... ZWIĄZKÓW?

Samochód – oprócz tego, że jest środkiem lokomocji, a czasami „podbijania” ego, może wiele mówić o naszej relacji z Życiem, a nawet o stanie naszych… ZWIĄZKÓW.

Sny o prowadzeniu samochodu, są informacją o tym, na ile i w jaki sposób trzymasz kierownicę własnego życia. Realna postawa odzwierciedla się w snach. Kiedy we śnie panujesz nad pojazdem w trudnych warunkach – to podpowiedź, że wymagana będzie uważność i obecność w tu i teraz, gdy nadejdą zawirowania. Jeśli jednak pojazd porusza się samowolnie, a kierowca siedzi na tylnej kanapie, przyjmij ostrzeżenie ryzyku porzucania odpowiedzialności w danym momencie życia.

Takie sny mogą również odnosić się do innych środków lokomocji: autobus, tramwaj, pociąg. Ważna jest wtedy ogólna atmosfera snu: czy jedziesz spokojnie, czy posiadasz bilet, jeśli jest wymagany, w jakiej atmosferze i okolicznościach przebiega podróż, wsiadanie bądź przesiadanie się z jednego pojazdu do drugiego. Kiedy jesteśmy ze sobą w kontakcie, senna przestrzeń jest niezwykle komunikatywna, a samochód (czy inny pojazd) jest dosyć mocno zakorzenionym symbolem, którym posługuje się nasze wyższe JA.


Tak na marginesie - w snach możemy świadomie trenować nasze życiowe umiejętności, by sprawniej poruszać się w rzeczywistości.


Jednak mniej osób patrzy na to, że stan użytkowanego samochodu, wskazuje również na stan naszej przestrzeni związków! W pewnym uproszczeniu możemy na ten symboliczny język przełożyć różne uszkodzenia naszego samochodu: otarcia, stłuczki, awarie.


PRZÓD – przyszłość; podchodzi do Ciebie z życia to, na co teraz jesteś gotowy, by przeżyć i zintegrować. Takiej informacji od życia zazwyczaj nie da się już zignorować!


TYŁ – przeszłość; niedomknięte relacje, nieprzeżyte emocje, wyparta odpowiedzialność za to, co działo się w naszych związkach, wracają z impetem do teraźniejszości. Nie da się budować nowych jakości, gdy próbujemy odciąć się lub odwrócić od dotychczasowych spraw. Prędzej czy później napłyną w obecną relację – i uszkodzenie auta w tym miejscu, może być wyraźnym sygnałem, że czas się zająć nie tylko naprawą samochodu!


PRAWA strona – męskie; archetypowo prawa strona prowadzi nas ku mężczyznom i męskim jakościom; być może potrzebujesz zacząć pracę własną od skierowania świadomości do miejsc, w których twórcza energia życiowa utknęła przy męskich Przodkach, Ojcach Rodowych czy wydarzeniach, które tworzą i podtrzymują wykluczenia mężczyzn i ich przeżyć?


LEWA strona – kobiece; uszkodzenie w przypadku awarii czy uszkodzenia z lewej strony samochodu, skieruj swoją uwagę na kobiety i aspekty w żeńskiej energii. Być może Twoja relacja z Mamą lub wydarzenia i emocje Przodkiń dopominają się o Twoją uwagę i zmianę zatrzaśniętego dotąd schematu relacji?

Myślę, że warto porozmawiać ze swoim samochodem! Ciekawych rozmów i z samochodem i Podświadomością, no i szerokości na drodze ŻYCIA!artkuł spisany przez Małgorzata IRI Jakubowska z inspiracji i dla Adam Muzyka | Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 cykl "jak to widzisz?"

_____


Adam Muzyka

twórca i prowadzący kurs podnoszący kompetencje zawodowe JASNOWIDZENIE 5xAM (jasnowidzenie jasnosłyszenie jasnowiedzenie jasnorozpoznawanie jasnoodczuwanie)

Założyciel i właściciel MADARY AM

Współzałożyciel Uczelni Świadomego Terapeuty 38 oraz Kliniki 89

Terapeuta Ustawień Systemowych AM

Bioenergoterapeuta Naturopata

Instruktor Pedagogiczny Praktycznej Nauki Zawodu


Potrzebujesz przyjrzeć się swoim przestrzeniom ZWIĄZKÓW i uporządkować relacje partnerskie?

Przejrzyj ofertę warsztatów Ustawień Systemowych AM! Więcej informacji o kursach, warsztatach i konsultacjach znajdziesz na stronie internetowej MADARY AM www.madaryam.pl

Comentarios


IMG_0840_edited.jpg
bottom of page