top of page

Transformacja to proces, który przypomina remont generalny mieszkania

To co robisz w energii działa tak samo jak to, co robisz w codziennym życiu. TRANSFORMACJA to PROCES! Transformacja, którą możesz przejść podczas kursu czy warsztatu, podczas pracy własnej w przestrzeniach duchowych, to głęboka i trwała zmiana naszego obecnego stanu. Wymaga czasu, zrozumienia i przeżywania. Warto zdać sobie sprawę, że niesiemy w sobie pamięć traum i podziałów obecnych w naszej kolektywnej nieświadomości od pierwszych pokoleń przodków, obecnych w naszym Polu od tysięcy lat. Podaruj sobie czas!

Wyobrażenie, że jedno "ustawienie", jedna sesja "oczyszczania" załatwia sprawę pozostaje w sferze... wyobrażeń!

Cierpliwość, zgoda na to jak jest, gotowość do zmiany i życzliwość wobec samego siebie dużo lepiej wspierają procesy uzdrawiania niż presja „zaliczenia” zadania lub nastawienie na cel i oczekiwany rezultat podejmowanych prac.

To co robisz w życiu, w energii działa tak samo.

Wyobraź sobie, że proces transformacji przypomina remont mieszkania. Możesz wyremontować mieszkanie, ale… nie musisz. Transformacja to kwestia wyboru jakości życia i rozwijania własnych potencjałów. Kiedy jednak zaczniesz pracować ze sobą, nie oczekuj, że efekty przejawią się w życiu od razu po wykonaniu pracy. Generalny remont trudno przeprowadzić w jeden dzień!


  1. DECYZJA – to uznanie stanu faktycznego: zniszczenia i zużycia, które warte jest podjęcia nakładu. W zauważeniu stanu faktycznego i jednocześnie podjęciu decyzji o zmianie tworzy się nasza determinacja do zmiany. I gotowość do przyjęcia zmiany.

  2. PRZEGLĄD – zrób miejsce na nowe. Usuń zepsute lub zniszczone urządzenia i meble. Uszkodzone oddaj do naprawy. Te, które będą Ci jeszcze służyć wynieś lub zabezpiecz na czas remontu. Tak samo trzeba przejrzeć własne myśli, nawyki, przyzwyczajenia, przekonania i wyobrażenia.

  3. FACHOWIEC – możesz remont przeprowadzić sam, ale zazwyczaj idzie to sprawniej, gdy prosisz specjalistę o pomoc. Jego wiedza, umiejętności i kompetencje pomogą skoncentrować się na swoich decyzjach i wyborach oraz przeżyciach związanych z remontem – transformacją.

  4. BHP – tak jak zabezpieczasz elementy mieszkania, tak też zadbaj o siebie. Zabezpiecz na czas procesu przestrzeń do pracy, wewnętrzną ciszę i koncentrację, bezpieczeństwo przeżywania emocji i integrowania kolejnych części siebie do całości JA.

  5. USUŃ STARĄ FARBĘ – przed pomalowaniem ścian na nowy kolor trzeba zdrapać starą warstwę farby, zrobić grunt pod malowanie. Tak też i Ty potrzebujesz przejść przez warstwy swojej emocjonalności, by uwolnić stare wspomnienia i rozpuścić urazy.

  6. POMALUJ ŚCIANY NOWYM KOLOREM – tak jak wybrałeś nowy kolor do mieszkania, tak i w procesie transformacji zaczynasz koncentrować się na tym, czego chcesz w życiu, co chcesz przejawić: może chcesz kochać, zarabiać więcej pieniędzy, rozwinąć własny biznes?

  7. POCZEKAJ AŻ WYSCHNIE- proces manifestacji wymaga cierpliwości, regularności i utrzymania pragnienia w polu swojej uwagi. Nowy ruch energii potrzebuje się w nas ugruntować, nabieramy wprawy w nowych realiach i postrzeganiu rzeczywistości. Ciało i Umysł potrzebują czasu, by zestroić się z nową wibracją twoje istoty. To ten czas, gdy czekasz, aż wyschną kolejne warstwy nałożonej farby.

  8. ZDEJMIJ ZASŁONY – teraz możesz zdjąć taśmę malarską, folie i zasłony, którymi zabezpieczałeś elementy mieszkania. W procesie transformacji to czas uzmysławiania sobie schematów, które nam towarzyszyły. To również czas przyjęcia wniosków z naszych lekcji życiowych i integracji wykluczanych dotąd części naszego JA.

  9. POSPRZĄTAJ PO REMONCIE – czas na wielkie sprzątanie, mycie i odkurzanie. Ty też oczyść się energetycznie z pozostałości skutków dotychczasowych przekonań, myśli, słów i działań (lub zaniechań).

  10. UMEBLUJ DOM NA NOWO – teraz możesz umeblować i wyposażyć mieszkanie na nowo. Twój nowy stan może odzwierciedlać się w zewnętrznej rzeczywistości. Odtąd tworzysz jakość życia w nowych jakościach myślą, słowem, nastawieniem i działaniem nową rzeczywistość. Jesteś spójny w swojej intencji i podjętym działaniu. Za decyzją pojawia się pierwszy krok.


Podpowiedź: zacząłeś – dokończ! jeśli się zdecydujesz na znaczące zmiany w swoim życiu, nie zatrzymuj się w trakcie procesu-remontu. Źle mieszka się w „rozgrzebanym mieszkaniu” przy rozpoczętym, ale niedokończonym remoncie. Jakość życia pogarsza się w stosunku do tego co było „brzydkie”, ale funkcjonalne. Jakoś dotąd sobie radziłeś. Zatem zatrzymując się w połowie zmiany możesz mieć poczucie, że w Twoim życiu jest teraz gorzej. Już nie możesz funkcjonować „po staremu” a nie masz jeszcze dostępu do nowych zasobów i umiejętności.


artkuł spisany przez Małgorzata IRI Jakubowska z inspiracji i dla Adam Muzyka | Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 cykl "jak to widzisz?"

_____


Adam Muzyka

twórca i prowadzący kurs podnoszący kompetencje zawodowe JASNOWIDZENIE 5xAM (jasnowidzenie jasnosłyszenie jasnowiedzenie jasnorozpoznawanie jasnoodczuwanie)

Założyciel i właściciel MADARY AM

Współzałożyciel Uczelni Świadomego Terapeuty 38 oraz Kliniki 89

Terapeuta Ustawień Systemowych AM

Bioenergoterapeuta Naturopata

Instruktor Pedagogiczny Praktycznej Nauki Zawodu


Więcej informacji o kursach, warsztatach i konsultacjach znajdziesz na stronie internetowej MADARY AM www.madaryam.pl

Comments


IMG_0840_edited.jpg
bottom of page