top of page

Małgorzata IRI Jakubowska
&
USTAWIENIA SYSTEMOWE

 

Witaj w mojej Przestrzeni!

Paw ma dwoistą symbolikę. Z jednej strony to symbol bogactwa

i piękna, a z drugiej strony pychy i próżności. Pojawienie się

w naszym życiu tego pełnego wdzięku ptaka może oznaczać,

że czekają nas lekcje miłości, honoru i uczciwości, lub być zapowiedzią wyzwań i czasu odrodzenia.

 

Mnie Paw zainspirował do spojrzenia w symbolikę ptasich piór

i samych Ptaków. Do tego doszły kolory. Kwiaty. Emocje. Przeżycia. Historie i bajki. Supły i węzełki. Radości i smutki.

To co widoczne i to co ukryte.

A próżność... też tu jest. 

W wielu miejscach na tej stronie i w blogu będę pokazywać fotografie Agnieszki Gonczarek JA ODKRYTA. Cała sesja była zainspirowana nową odsłoną mojej strony internetowej, która miała być kobieca i kolorowa. Odkrywałam siebie przed obiektywem aparatu i okiem Agnieszki.

I oto jest efekt wspólnej pracy.

Dziękuję, że tu jesteś.

Małgorzata IRI Jakubowska

start: Gdynia, 21.06.2017

Ostatnio dodane posty:
cytaty na FB pion IRI.png
butterfly-159898_1280.png

 

 

Małgorzata IRI Jakubowska

Terapeutka Ustawień Systemowych
Wykładowca na Uczelni Świadomego Terapeuty 38
Bioenergoterapeutka
Instruktorka Pedagogiczna Praktycznej Nauki Zawodu

 

POMAGAM…

Pomagam przywrócić naturalną witalność i energetykę oraz zrozumieć wpływające na nas zależności. Dzięki temu możemy tworzyć życie, zamiast być jego biernym odbiorcą. Poprzez dar jasnowidzenia i jasnodczuwania uzdrawiam relacje rodzinne i kontakt z samym sobą, uczę jak korzystać z pamięci doświadczeń rodowych, inkarnacyjnych, i jak rozwijać własną Intuicję. Wspieram na drodze do uzyskania własnej wolności wyboru.

 

HOLISTYCZNIE…

Pracuje holistycznie, ponieważ Ciało-Umysł-Duch przenikają się wzajemnie, tworząc niepowtarzalną Istotę, jaką jest każdy człowiek.  

 

Ustawienia Systemowe pojawiły się w moim życiu po raz pierwszy w 2000 roku na sesjach i warsztatach u Haliny Weigner. Fascynacja tym sposobem postrzegania Rzeczywistości pozostała we mnie do dziś. W pracy terapeutycznej łączę Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów psychoterapii opartych na uważności i współczuciu.

 

Mam dużą uważność na skutki traumy osobistej lub odziedziczonej po przodkach na naszą integrację JA. Wiele osób niosąc skutki i emocjonalne schematy tamtych wydarzeń funkcjonuje w wewnętrznym konflikcie lub specyficznym oddzieleniu, co ogranicza jakość życia i możliwości przejawienia zmiany. Inspiruję się doświadczeniami neuronauki i terapiami w zakresie pracy z traumą.

 

PROWADZĘ…

Prowadzę warsztaty, kursy rozwojowe, sesje indywidualne. Jestem Wykładowcą na Uczelni Świadomego Terapeuty 38, gdzie uczestniczę w kształceniu Terapeutów Ustawień Systemowych i Holistycznych – w przestrzeni uzdrawiania z poziomu duchowości.

 

KSZTAŁCĘ SIĘ…

W  2015 r. ukończyłam roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie.

 

Jestem magistrem ekonomii i przez wiele lat rozwijałam się zawodowo jako menadżer średniego i wyższego szczebla w branży finansowo-ubezpieczeniowej.  W centrum mojego zainteresowania od początku był Człowiek i jego historie, marzyłam o tym, by inspirować ludzi ku zmianom, dlatego ostatecznie wybrałam tę drogę zawodową.

 

Dbam o swój rozwój, więc w 2021 r. ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku „Uważność i Współczucie. Podstawy Badania Psychoterapia”. Dzięki temu poznałam psychoterapie oparte na uważności m.in. Mindfulness-Based Therapies (MBT), 3 Fala terapii behawioralnych, w tym terapia dialektyczno-behawioralna (DBT) oraz terapia zaangażowania i akceptacji (ACT)). Wybrane narzędzia i techniki tych nurtów stosuję z powodzeniem w gabinecie pomagając regulować emocje i myśli, ucząc uważności, rozbudzając życzliwość wobec samego siebie czy wzmacniając zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

 

Czerpię też bardzo dużo z lekcji jakie niosło moje życie, i z historii, przy których byłam blisko dzięki zaufaniu podczas konsultacji czy na sali warsztatowej. Powiedzenie "nic co ludzkie nie jest mi obce" jest mi bardzo bliskie. Pomimo tego, że dotąd najczęściej podróżowaliśmy w straumatyzowane zakamarki, to nie opuszcza mnie optymizm, cierpliwość i wiara w człowieka i jego umiejętności. Wiem, że jeszcze niejednego cudu doświadczymy za tego życia!

ROZWIJAM…

Autorski program systemowej integracji JA podczas warsztatów TRZY ŚWIATY.  Jakkolwiek to brzmi - podczas pracy jestem w tym całym sercem. Spójna, połączona, w swobodnym przepływie Istota, jest w stanie doświadczać Życia z ciekawością nowego dnia, w zdrowiu i sprawności fizycznej i intelektualnej do ostatniego dnia. I tego dla nas sobie życzę :)

cytaty na FB pion IRI (1).png
Blossom ramka IG cytat (1).png

twórz PIĘKNE relacje

ja KOBIETA.png

KOBIECOŚĆ

pewność siebie, akceptacja i opieka, Ciało-Myśli-Emocje, odżywianie, zdrowie

ja MATKA.png

RODZICIELSTWO

problemy z dzieckiem,  macierzyństwo | ojcostwo, bezdzietność, poród, strata

ja KOBIETA (2).png

SEKSUALNOŚĆ

spełnienie, granice , jakość pożycia seksualnego, narządy kobiece i ich zdrowie

ja KREATORKA.png

KREATYWNOŚĆ

praca, pieniądze, firma, rozwój zawodowy, urzeczywistnianie marzeń, nowy kierunek w życiu

ja KOCHANKA.png

PARTNERSTWO

bliskość, czułość, partnerstwo, dojrzała miłość, jakość partnera, związek, kryzys, zdrada, rozwód

ja TERAPEUTKA.png

DUCHOWOŚĆ

radość życia, połączenie, sens, intuicja i mój własny głos, uważność, praca z intencją

bottom of page