top of page

Małgorzata IRI Jakubowska
&
USTAWIENIA SYSTEMOWE

 

Witaj w mojej Przestrzeni!

Paw ma dwoistą symbolikę. Z jednej strony to symbol bogactwa

i piękna, a z drugiej strony pychy i próżności. Pojawienie się

w naszym życiu tego pełnego wdzięku ptaka może oznaczać,

że czekają nas lekcje miłości, honoru i uczciwości, lub być zapowiedzią wyzwań i czasu odrodzenia.

 

Mnie Paw zainspirował do spojrzenia w symbolikę ptasich piór

i samych Ptaków. Do tego doszły kolory. Kwiaty. Emocje. Przeżycia. Historie i bajki. Supły i węzełki. Radości i smutki.

To co widoczne i to co ukryte.

A próżność... też tu jest. 

W wielu miejscach na tej stronie i w blogu będę pokazywać fotografie z własnych sesji, w tym tę pierwszą przez Agnieszkę Gonczarek JA ODKRYTA. Cała sesja była zainspirowana nową odsłoną mojej strony internetowej, która miała być kobieca i kolorowa. Miały być kwiaty wiśni. i były! Odkrywałam siebie przed obiektywem aparatu i okiem Agnieszki.

I oto jest efekt wspólnej pracy.

Dziękuję, że tu jesteś. Mam nadzieję, że znalazłaś tu przyjazne miejsce i coś inspirującego dla siebie!

Małgorzata IRI Jakubowska

start: Gdynia, 21.06.2017

Ostatnio dodane posty:
cytaty na FB pion IRI.png
butterfly-159898_1280.png

 

 

Małgorzata IRI Jakubowska

Holistyczna Ustawiaczka Systemowa AM
Wykładowczyni na Uczelni Świadomego Terapeuty 38
Bioenergoterapeutka
Instruktorka Pedagogiczna Praktycznej Nauki Zawodu

 

POMAGAM…

Pomagam przywrócić naturalną witalność i energetykę oraz zrozumieć wpływające na nas zależności. Dzięki temu możemy tworzyć życie, zamiast być jego biernym odbiorcą. Poprzez dar jasnowidzenia i jasnodczuwania uzdrawiam relacje rodzinne i kontakt z samym sobą, uczę jak korzystać z pamięci doświadczeń rodowych, inkarnacyjnych, i jak rozwijać własną Intuicję. Wspieram na drodze do uzyskania własnej wolności wyboru.

 

HOLISTYCZNIE…

Pracuje holistycznie, ponieważ Ciało-Umysł-Duch przenikają się wzajemnie, tworząc niepowtarzalną Istotę, jaką jest każdy człowiek. Łączę różne techniki i metody m.in. z nurtów psychoterapii opartych na uważności i współczuciu, wokół bazy jaką są ustawienia systemowe i systemiczne. 

 

Ustawienia Systemowe pojawiły się w moim życiu po raz pierwszy w 2000 roku na sesjach i warsztatach u pani Haliny Weigner. Możesz ją znać jako tłumacza książki "Dlaczego dusza choruje i co ją uzdrawia - terapia rodzinna Bert Hellingera", której autorem jest Thomas Schafer. Fascynacja tym sposobem postrzegania Rzeczywistości i weryfikacji naszej wewnętrznej postawy pozostała we mnie do dziś. W energii jak przy dziecku - nic się nie ukryje! 

 

Mam dużą wrażliwość i uważność na skutki traumy osobistej lub odziedziczonej po przodkach na naszą integrację JA. Wiele osób niosąc skutki i emocjonalne schematy tamtych wydarzeń funkcjonuje w wewnętrznym konflikcie lub specyficznym oddzieleniu, co ogranicza jakość życia i możliwości przejawienia zmiany. Inspiruję się wiedzą z terapii w zakresie pracy z traumą, jednocześnie samodzielnie badam te zjawiska.

 

PROWADZĘ…

Prowadzę warsztaty, kursy rozwojowe, sesje indywidualne. Jestem Wykładowcą na Uczelni Świadomego Terapeuty 38, gdzie uczestniczę w kształceniu Terapeutów Ustawień Systemowych i Holistycznych – w przestrzeni uzdrawiania duchowego.

 

KSZTAŁCĘ SIĘ…

W  2015 r. ukończyłam egzaminem roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie. Od samego początku prowadzę samodzielną praktykę grupową i indywidualną w superwizji Adama Muzyka.

 

Jestem magistrem ekonomii i przez wiele lat rozwijałam się zawodowo jako menadżer średniego i wyższego szczebla w branży finansowo-ubezpieczeniowej.  W centrum mojego zainteresowania od początku był Człowiek i jego historie, marzyłam o tym, by inspirować ludzi do podjęcia zmian, dlatego ostatecznie wybrałam tę drogę zawodową.

 

Dbam o swój rozwój, więc w 2021 r. ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku „Uważność i Współczucie. Podstawy Badania Psychoterapia”. Dzięki temu poznałam psychoterapie oparte na uważności m.in. Mindfulness-Based Therapies (MBT), 3 Fala terapii behawioralnych, w tym terapia dialektyczno-behawioralna (DBT) oraz terapia zaangażowania i akceptacji (ACT)). Wybrane narzędzia i techniki tych nurtów stosuję z powodzeniem w gabinecie pomagając regulować emocje i myśli, ucząc uważności, rozbudzając życzliwość wobec samego siebie czy wzmacniając zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Czerpię też bardzo dużo z lekcji jakie niosło moje życie, i z historii, przy których byłam blisko dzięki zaufaniu podczas konsultacji czy na sali warsztatowej. Powiedzenie "nic co ludzkie nie jest mi obce" jest mi bardzo bliskie. Pomimo tego, że dotąd najczęściej podróżowaliśmy w straumatyzowane zakamarki, to nie opuszcza mnie optymizm, cierpliwość i wiara w człowieka i jego umiejętności. Wiem, że jeszcze niejednego cudu doświadczymy za tego życia!

ROZWIJAM…

Autorski program systemowej integracji JA podczas warsztatów TRZY ŚWIATY. To praca w polu naszych INTENCJI, która pomaga zintegrować własne cząstki, odzyskać energię uwikłaną w przeszłe wydarzenia, pomaga stworzyć stan umysłu zgodny z pragnieniem serca. Wtedy droga do urzeczywistnienia zamiaru staje się znacznie prostsza. Jednocześnie podczas tej pracy od razu rozpoznajemy i transformujemy zakłócenia, które stają na drodze do celu określonego intencją - w przestrzeni umysłu, ciała i emocji. Nawet samo określenie intencji jest już częścią procesu integracji i KREACJI. Jakkolwiek to brzmi - podczas pracy jestem w tym całym sercem.

Marzę, by ludzie mogli i chcieli realizować swoje możliwości, bez oglądania się wstecz. Spójna, połączona, w swobodnym przepływie Istota, jest w stanie doświadczać Życia z ciekawością nowego dnia, w zdrowiu i sprawności fizycznej i intelektualnej do ostatniego dnia. No i będąc w tym stanie, nie jesteśmy w stanie celowo szkodzić ani sobie ani otoczeniu. Świadomość przyczyn i skutków zmienia percepcję i wybory. Osadzeni w sobie rodzice wspierają i kształtują dzieci na kochające, samodzielnie myślące, wolne. sprawcze i odpowiedzialne dorosłe istoty. Zyskujemy na tym my osobiście, zyskują ludzie w naszym otoczeniu, zyskuje planeta.

I poprzez tę pracę tego stanu dla nas sobie życzę :)

Lepszego dzisiaj i dobrego jutra! IRI

cytaty na FB pion IRI (1).png
Blossom ramka IG cytat (1).png
bottom of page