top of page

indywidualna terapia TRANSFORMUJĄCA

Nasze trudności, by realizować się w życiu, brak pewności siebie i tego co zamierzamy, paraliżujący strach przed podjęciem działania czy stawianie siebie na ostatnim miejscu – to efekt zatrzaśnięcia się w emocjonalnych schemacie, utrzymywanie w sobie dziecięcej perspektywy rozumienia świata i niepokój przed odrzuceniem, gdy dokonamy swoich wyborów.  Skutek dezintegracji osobowości i wewnętrznych konfliktów po bolesnych sytuacjach i stanie w jakim przyszło nam swego czasu żyć.

 

Proponowana terapia to holistyczne podejście do ponownej integracji własnego JA, przywracające spokój, odwagę, i energię do podjęcia działań poprawiających dobrostan i jakość naszych relacji. Trwale poprawia się nasz stan wewnętrzny, zwiększa klarowność myślenia, pojawia się upragniony ruch po swoje cele. Strach i wstyd przestają paraliżować i sabotować kolejne kroki i działania.

 

Wszystkie proponowane rodzaje pracy pomagają nazwać problem, zdiagnozować jego przyczynę, określić co nas powstrzymuje przed zmianą, by wreszcie transformować zablokowane emocje i wewnętrzną postawę. To transformacja na poziomie Podświadomego Umysłu, Pola informacyjnego i pamięci komórkowej Ciała. Na końcu zmiana w nas odzwierciedla się zmianą na zewnątrz – inną jakością życia, bardziej satysfakcjonującymi relacjami i większą lekkością realizowania swoich zamierzeń.

 

Wszystkie rodzaje pracy przynoszą efekty, prowadzone są pracą w Polu, różnią się jednak narzędziami terapeutycznymi i podejściem do naszej sytuacji.

FORMA PRACY stacjonarnie lub on-line

terapię stacjonarną prowadzę w gabinecie: Wejherowo, Gdynia, Gdańsk;

terapię online odbywam w zakresie dostępnych narzędzi i komunikatorów

 

CENA

Indywidualna sesja terapeutyczna 1,5H / 450 zł

Pakiet sesji terapeutycznych 4 sesje po 1,5H co 2 tygodnie / 1500 zł

Indywidualny program terapeutyczny 6 sesji po 1,5H co 2 tygodnie + indywidualne materiały do pracy pomiędzy sesjami/ 2150 zł

Indywidualne ustawienia systemowe 2H / 600 zł

 

TERMIN i KONTAKT

Terminy rezerwowane są indywidualnie.

Napisz do mnie i podaj temat/ problem, który zamierzasz transformować

SMS: +48 798 698 888 (wt-pt w godzinach 10-18.00)

EMAIL: madaryam@madaryam.pl  (nie zapomnij podać numer telefonu do dalszego kontaktu)

a dalsze szczegóły ustalimy podczas krótkiej rozmowy telefonicznej.

people-4894818_1280.png
bottom of page